Tobi потрібно це знати
RSS

ЗВЕРНЕННЯ до освітянської громадськості

ЗВЕРНЕННЯ до освітянської громадськості. Шановні колеги! Призначення Дмитра Табачника міністром освіти і науки України стало відвертою несподіванкою – політика, який ставить під сумнів українську ідентичність, пропонуючи натомість концепцію невідомої «украинско-русской культуры» (мова оригіналу). На думку Дмитра Табачника, Закон України «Про Голодомор 1932-1933 рр. в Україні» ставить нашу державу «в один ряд с наиболее отвратительными тоталитарными диктатурами». Міністр освіти і науки вважає, що «желание мелко подгадить соседу, предать, выгадать что-то, обманув ближнего, согласие потерять глаз, чтобы сосед вовсе ослеп, – характерная особенность формирующейся украинской нации».

Автор: admin
Дата: 16 березня, 2010 р.
Розділ: Літсторінка Читати далі

Як добре, що є батьки…

Це таки трапилося, Він запропонував мені руку й серце! Я, звісно ж, сказала „Так!”, адже Він такий хороший, ніжний, люблячий, добрий… І довгими зимовими вечорами ми з посмішками будували плани на майбутнє: як будемо жити у нашій кімнатці у винайманій квартирі, зустрічатимемося після навчання та роботи за вечерею, щомісяця святкуватимемо „наш” день… Але залишалось одне „Але”, одне, однак дуже вагоме – мої батьки, а точніше, те, як вони ставляться до того, що відбувається наразі у моєму житті...

Автор: admin
Дата: 24 листопада, 2009 р.
Розділ: Літсторінка Читати далі

Модно жити в Україні

Як не дивно, але більшість моїх друзів, та й я сама на запитання „Чи модно жити в Україні?” аргументів не знайшли. Ну хіба що саркастичне, на кшталт, „бо тут усе можна”. Але парадокс в іншому: ми досі ТУТ! Тут навчаємося, працюємо, живемо і аж ніяк не збираємося, так би мовити, „пакувати валізи” закордон. Чому так відбувається? Та хто його зна! Відмовок НЕ їхати закордон можна знайти безліч, скажімо, від найелементарнішого „страшно”, до пафосного – „бо люблю Україну”! Насправді ж, кожен вирішує це для себе сам.

Автор: admin
Дата: 18 листопада, 2009 р.
Розділ: Літсторінка Читати далі

Журнал «Тобі»

В номері: