Tobi потрібно це знати
RSS

Марія Яремчук: “Щастя – це вміння знайти в собі точку опори”

Хороший настрій, яскравість, вогники в очах, вбрання з «шиком» – такі враження залишають у глядачів виступи Марії Яремчук. Здається, що вона своєю присутністю на сцені намагається оживити будь-яке дійство, «розрухати» партнера, якщо, наприклад, співає в дуеті. Марія почала свою співацьку кар’єру з улюблених та популярних в Україні пісень, які виконував її батько, Назарій Яремчук. Проте останні відео-кліпи співачки показують, що вона шукає нове звучання, новий стиль.

Автор: admin
Дата: 12 квітня, 2018 р.
Розділ: Тобі Зірки Читати далі

«Время и Стекло»: «Свою пісню потрібно відчути»

Лише справжні речі приносять успіх. Вони творять твій особливий, неповторний стиль, привертають чималу аудиторію до того, що робиш. У цьому твердо переконані учасники популярного нині гурту «Время и Стекло», адже саме так постійно відбувається в їхньому житті. І саме така пісня, створена всією командою – «Имя 505», – тепер на вустах у дорослих та малих не лише в Україні. З неї гурт розпочав свій новий успішний шлях, і зараз життя Наді Дорофєєвої та Позитива перетворилося на справжній концертно-проектний марафон, де відпочинку й особистим справам, здається, немає місця.

Автор: admin
Дата: 12 квітня, 2018 р.
Розділ: Тобі Зірки Читати далі

Христина Соловій: “Я не могла не співати”

Юна, маленька, але твердо впевнена у своїй позиції. Такою Христина Соловій виглядала на сліпих прослуховуваннях шоу «Голос Країни». Вона хотіла популяризовувати саме лемківську пісню, тому не бачила себе з іншими тренерами, окрім Вакарчука чи Скрипки. І якби один з них не обернувся, то, швидше за все, пішла би з шоу. Але доля відгукнулася на щирий порив душі дівчини.

Автор: admin
Дата: 10 травня, 2016 р.
Розділ: Тобі Зірки Читати далі

Каша Сальцова: Ми – українці, строкаті і прекрасні у своїй різноманітності

Творчі люди найбільш гостро відчувають ту непросту ситуацію, яка склалася зараз в нашій країні. І це цілком логічно, адже їхня місія – вести за собою суспільство, окреслюючи гостроту емоцій, показуючи приклад правильної реакції на події, малюючи перспективи майбутнього.

Автор: Олена Лайко
Дата: 28 березня, 2016 р.
Розділ: Тобі Зірки Читати далі

Анастасія Приходько: «Змушена жити з тим, що пісня «Мамо» – це моя візитівка»

Драматична співачка з низьким тембром і норовливою вдачею – Анастасія Приходько –свого часу саме увірвалася в український шоу-бізнес і запам’яталася усім нестандартним виступом на Євробаченні в 2009 році. Тоді вона співала українською мовою за Росію пісню Костянтина Меладзе «Мамо». Їй виповнився лише 21 рік, і вона зайняла 11-те місце. Це був не надто високий результат, та… гучний провал Росії. А для співачки настав непростий час у творчому житті.

Автор: Олена Лайко
Дата: 29 березня, 2016 р.
Розділ: Тобі Зірки Читати далі

Тетяна Даниленко: “Кар’єра не заперечує материнство”

Кажуть, телебачення любить розумних, талановитих і красивих. А ще -успішних. Усі ці риси гармонійно поєднані в особі ведучої «5 каналу» Тетяни Даниленко. Але це й не дивно, адже в журналістиці вона з шістнадцяти років.

Автор: admin
Дата: 6 грудня, 2011 р.
Розділ: Тобі Зірки Читати далі

Тернопіль знайде своє обличчя, або згине

Села, селища, містечка, міста, напевно, як люди: одні – стильні та симпатичні, інші – неохайні й брудні. Як не прикро, але Тернопіль вже давно став належати до тих „інших”, бо за десятки років бездіяльності його людей, втратив власне обличчя. Принаймні, так вважає видавець журналів „Моя дитина” і „Тобі” Віктор Долішний.

Автор: admin
Дата: 22 вересня, 2010 р.
Розділ: Тобі Зірки Читати далі

Журнал «Тобі»

В номері: