Tobi потрібно це знати
RSS

Контрацепція – це свідомий вибір, коли народжувати і в якому статусі

Сьогодення диктує свої правила, задає свій ритм життя і за буденними справами ми іноді забуваємо про головне. Найважливішим у житті кожної людини є здоров’я, а для жінки здоров’я репродуктивне – не менш важливе. І незахищені статеві контакти, непостійні партнери у молоді роки можуть з часом „відгукнутися” багатьма проблемами і навіть призвести до безпліддя. Тому сучасна молодь повинна пам’ятати про культуру статевого життя, про методи захисту, про відповідальність.

Автор: Катерина Вергун
Дата: 23 листопада, 2009 р.
Розділ: Здоров'я Читати далі

Здоровий спосіб життя сьогодні в моді

Щоб бути особистістю, зовсім не обов’язково сліпо вірити усім, наслідувати приклад товаришів із звичної компанії. Навпаки, сьогодні в моді – здоровий спосіб життя. Неправда, що без цигарок, алкоголю та наркотиків тебе не поважатимуть. Знай ціну собі, і тебе цінуватимуть оточуючі. Думай про себе, а не про те, що подумає про тебе хтось. Живи своїм повноцінним здоровим життям.

Автор: Катерина Вергун
Дата: 24 листопада, 2009 р.
Розділ: Здоров'я Читати далі

Живи активно!

Потрібно тренувати тіло, допомагати йому залишатися у формі і переборювати будь-які негаразди, адже рух – це життя. А регулярна фізична активність знижує ризик багатьох захворювань, приносить задоволення і просто дарує хороше самопочуття. Піклуючись про своє тіло, ти покращиш і своє життя!

Автор: Катерина Вергун
Дата: 25 листопада, 2009 р.
Розділ: Здоров'я Читати далі

Як уникнути проблем

Твої статеві стосунки завжди супроводжуються ризиком зараження венеричними хворобами. Ризик захворіти на венеричні хвороби досить високий, оскільки відомо, що у 29 відсотків підлітків, які ведуть сексуально-активний спосіб життя, виявляють ознаки захворювань, що передаються статевим шляхом. Та ступінь ризику залежить лише від твоєї обізнаності та безпечної поведінки. Отож, зведи свій ризик захворіти до нуля!

Автор: admin
Дата: 17 листопада, 2009 р.
Розділ: Здоров'я Читати далі

Піклуватися про себе – модно!

Це справді так, тому дивуватися із вищевказаного твердження зовсім не потрібно. От відкрий перший, що потрапить під руку, глянцевий журнал, увімкни телевізор чи зайди в Інтернет, і ти відразу побачиш безліч найрізноманітніших порад, як бути гарною, привабливою та здоровою. Адже здоров’я – найбільше багатство людини. Буде здоров’я – буде все, так говорили ще стародавні мудреці. А тобі як майбутній матері піклуватися про себе просто необхідно. Звичайно, бавити малюка ти, можливо, будеш не завтра й навіть не наступного року, але турбуватися про себе треба починати вже.

Автор: admin
Дата: 17 травня, 2011 р.
Розділ: Здоров'я Читати далі

Контрацепція з різних точок зору: що ми знаємо про це, а що ні

Якщо хтось цікавився поняттям «ефект попутника», то відразу зрозуміє, до чого ця мова. Як відомо, незнайомій людині, яку бачиш вперше в житті і переконаний, що потім ніколи і ніде не зустрінеш, як це трапляється із випадковими попутниками, скажімо, у поїзді чи залі очікування в аеропорту, людина здатна відкрити про себе найнесподіваніші секрети. Слово за [...]

Автор: admin
Дата: 30 березня, 2016 р.
Розділ: Здоров'я Читати далі

“Тобі” – видання для студентської аудиторії України

«Тобі» – постійно діючий просвітницький проект, розрахований на молодіжну аудиторію. Проект передбачає безкоштовне розповсюдження серед дівчат-студенток вищих навчальних закладів України тематичних видань «Тобі», які висвітлюють актуальні для сучасної молоді питання. Журнал розрахований на дівчат 17-20 років, а це є той вік, коли змінюються пріоритети в житті, настає пора самостійного вибору та прийняття власних рішень. Мета проекту: в [...]

Автор: admin
Дата: 28 квітня, 2015 р.
Розділ: Здоров'я Читати далі

Журнал «Тобі»

В номері: