Tobi потрібно це знати
RSS

ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» ШУКАЄ СУПЕРЗІРКУ У ЛЬВОВІ!

4-5 ЛЮТОГО КАСТИНГИ ШОУ «СУПЕРЗІРКА», Львівський палац мистецтв за адресою: вул. Коперника, 17 На телеканалі «1+1» стартувало нове шоу «Суперзірка» - найяскравіше вокальне шоу на українському телебаченні. «Суперзірка» - ліцензійна версія міжнародного формату Popstars, що був успішно реалізований у 67 країнах світу.

Автор: admin
Дата: 4 лютого, 2010 р.
Розділ: Дивись Читати далі

KAMON!!! Знімали відео про метросексуалів!

Днями сестри КОСМОС знімали свій третій кліп. Черговим відеотворінням під назвою МЕТРОСЕКСУАЛ дівчата підняли гостросоціальну тему народжуваності в країні. Жінкою нині бути не модно, не вигідно і непристойно, настало століття метросексуалів, стверджують сестри з дуету КАМОN!!!

Автор: admin
Дата: 19 лютого, 2010 р.
Розділ: Дивись Читати далі

«Оскар»-2010: світ без кохання

«Оскари» роздано, переможці відомі. Вперше в історії безумовним тріумфатором стала режисер-жінка — Кетрін Бігелоу — з воєнною драмою «Повелитель бурі» (The Hurt Locker). Загалом цей фільм здобув 6 нагород у номінаціях «найкращий фільм», «найкращий режисер», а також за монтаж, монтаж звуку, роботу звукооператора та оригінальний сценарій.

Автор: admin
Дата: 16 березня, 2010 р.
Розділ: Дивись Читати далі

“Усмішка Бога, або чисто одеська історія”

Стрічка «Усмішка Бога або чисто одеська історія» виходить на екрани українських кінотеатрів і розповідає про мандрівку онука емігранта-одесита. Дідусь з Чикаго відправляє онука до Одеси по кота, якого він залишив там 20 років тому. Роль дідуся невипадково дісталася Арменові Джигарханяну, бо котів він любить не менше, ніж його герой. Основою для сценарію фільму стала книга оповідань Георгія Голубенка «Руде місто», в якій автор описав життя Одеси.

Автор: admin
Дата: 19 листопада, 2009 р.
Розділ: Дивись Читати далі

Сутінки. Сага. Молодий місяць

"Сутінки. Сага. Молодий місяць" / "Twilight Saga: New Moon, The". Закохатися у вампіра — страшно і романтично. Але втратити коханого, що вирішив ціною розриву, врятувати свою дівчину від ролі пішака у вічному протистоянні кланів «нічних мисливців», — це просто нестерпно. Белла Свон болісно переживає зникнення Едварда і безуспішно шукає забуття в дружбі з юнаком-індійцем Джейкобом Блеком.

Автор: admin
Дата: 16 листопада, 2009 р.
Розділ: Дивись Читати далі

Аватар / Avatar (2009) – фільм

У далекому майбутньому група землян на чолі з Джейк Саллі, ветераном війни, у якого паралізована ноги, відправляється в експедицію до планеті Пандора, населяє расою На `ви, що володіє власною мовою і культурою. Джейк закохується в одну з На `ви, що призводить до конфлікту між земляними та мешканцями Пандори …

Автор: admin
Дата: 23 грудня, 2009 р.
Розділ: Дивись Читати далі

Фестиваль європейського кіно. День перший. Світлий.

У кінотеатрі "КиївCamino poster" 10 червня стартував довгоочікуваний фестиваль найкращих фільмів з 22 країн Європи – "Фестиваль європейського кіно – 2010". Цьогорічна програма напрочуд насичена та неоднорідна. Усі фільми обіцяють бути цікавими, емоційними та абсолютно різними, як і кожна з країн-учасниць. Та цей фестиваль і направлений на те, щоб показати «єдність в різноманітності», запевняють організатори.

Автор: admin
Дата: 24 червня, 2010 р.
Розділ: Дивись Читати далі

Журнал «Тобі»

В номері: