Tobi потрібно це знати
RSS

Ірен Роздобудько: «Діти – це банк, у який вкладаєш, аби на старвік отримати»

Нещодавно вийшла друком книжка для кмітливих і допитливих діточок – про життя видатних дітей Богдана Логвиненка: він написав про Нестора Махна, Шарля де Ґолля... Свого часу схожу книжку видала й Ірен Роздобудько, для маленьких читачів вона цікаво й доступно написала про Блеза Паскаля, Вольфі Моцарта, Ганса Андерсена, Катрусю Білокур і Чарлі Чапліна. Презентацію цієї книжки Ірен почала з історії, яка її надзвичайно обурила.

Автор: admin
Дата: 16 березня, 2010 р.
Розділ: Читай Читати далі

“Книга життя” Василя Шкляра

Роман українського письменника Василя Шкляра "Чорний ворон" розповідає про чотирилітню війну 20-х років ХХ ст., яку більшовицька Росія розв’язала проти Української Народної Республіки, і публікується він уже втретє. Над твором автор працював майже 13 років. В основі роману - повстанська боротьба українців проти більшовицької Росії у 20-х роках минулого століття.

Автор: admin
Дата: 19 листопада, 2009 р.
Розділ: Читай Читати далі

Незакінчений роман Володимира Набокова

"Лаура і її оригінал" складається з факсімілє 138 карток із авторським текстом. Їх можна вирізати і розкласти так, як заманеться, адже саме так робив сам Набоков. Критики вважають, що незакінчена книга Владіміра Набокова має скоріше історичне, а не літературне значення. Витяги з неї вже були оприлюднені в американській і британській пресі, зокрема в журналі Playboy, до якого дописував Владімір Набоков, а також у журналі Sunday Times.

Автор: admin
Дата: 19 листопада, 2009 р.
Розділ: Читай Читати далі

Дні Науки в Києво-Могилянській академії: наука робиться в університетах

25-29 січня у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» проходять традиційні Дні науки, які підбивають річні підсумки наукової роботи всієї академічної спільноти одного з кращих університетів країни та дають поштовх майбутнім науковим дослідженням. Дні науки в Могилянці — це щорічний форум інтелектуальної думки, що має не лише внутрішньоуніверситетське, а загальноукраїнське значення.

Автор: admin
Дата: 22 січня, 2010 р.
Розділ: Читай Читати далі

“Ви поганець, пане Гам!” – небезпечно смішна книженція

Міністерство хорошого настрою попереджає: «Обережно – весела книженція! Викликає гучний і заразливий сміх». Саме таке застереження читач бачить на палітурці нової дитячої книжечки «Ви поганець, пане Гам!». Ми ж попереджати не будемо, просто констатуємо факт – веселі нісенітниці від Енді Стентона змушують реготати й просто заливатися сміхом. Перевірено на собі!

Автор: admin
Дата: 1 жовтня, 2009 р.
Розділ: Читай Читати далі

Журнал «Тобі»

В номері: