Tobi потрібно це знати
RSS

АНАСТАСІЯ ПЛІС І «45ЕН» ВЛАШТОВУЮТЬ ВЕЛИКУ ПРЕМ’ЄРУ В СТОЛИЧНІЙ «КІНОПАНОРАМІ»

23 січня популярна інді-група «45ЕН» влаштовує великий сольний концерт у столичній «Кінопанорамі». «45ЕН» представлять свій новий відеокліп на пісню «Я Іду До Тебе». Режисерами того мультиплікаційного кліпу виступили учасники групи Семен Казаков та Єгор Погрєбняк. Виступ «45ЕН» стане першим у Києві після тривалої перерви, що була викликана участю вокалістки групи Анастасії Пліс в третій українській «Фабриці Зірок».

Автор: admin
Дата: 22 січня, 2010 р.
Розділ: Слухай Читати далі

Баби, пиво, рок-н-рол у кліпі «Чоловіче щастя» від гурту ТІК.

Нове гаряче відео від скандального Бадоєва і стриманого Бронюка вже відзнято! Новий хіт ТІКу є прощальною даниною усім милим чоловічим слабкостям, яких вінницькі олені будуть начисто позбавлені в турі. Те, що «Чоловіче щастя» стане лідером хіт-парадів, сумніву ні в кого не викликає – ТІК на дрібнички не розмінюється.

Автор: admin
Дата: 19 лютого, 2010 р.
Розділ: Слухай Читати далі

НагУаль у Тернополі

Наче герої з казки «Артур і мініпути» , білоруський гурт «НагУаль» творив справжній каламбур на сцені! Неймовірно драйвові учасники заряджали всіх морем позитиву і чарами...Так, саме чарами своєї музики і текстами, зрозумілими лише їм. В такій от незабутньо-чаруючій атмосфері пройшов увесь вечір. А по тому залишилось щось приємне і тремке на серці...

Автор: admin
Дата: 16 березня, 2010 р.
Розділ: Слухай Читати далі

Шоколадне відео від шоколадної Гайтани!

15 березня усі перешкоди щодо пошкоджених декорацій, пошиву костюмів і розробки зачіски було подолано, НОВЕ ВІДЕО Гайтани було знято! Більше доби тривали зйомки відеокліпу Гайтани на пісню «Слушаю и повинуюсь». Музична відео робота співачки вразить несподіваними солодкими рішеннями. Шоколад, у різних його формах і проявах, просто-таки заполонив знімальний майданчик.

Автор: admin
Дата: 18 березня, 2010 р.
Розділ: Слухай Читати далі

Народ vs ТІК. Перший концерт «Народного туру»!

Вже другий рік поспіль вінницький гурт ТІК збирає аншлаг у столичному Палаці Спорту. 16 березня у Києві, за підтримки етно-бренду «Медовуха» відбувся перший концерт «Народного туру» Подільских Оленів. Кияни першими мали змогу оцінити всю «народну» сутність вінничан, починаючи від «народних» цін на квитки від 20 гривень, і закінчуючи презентацією нових гумових чобіт, в яких «Тверезість і Культура» здолають будь-які повені, бездоріжжя й непогоди 25 українських міст туру.

Автор: admin
Дата: 22 березня, 2010 р.
Розділ: Слухай Читати далі

Після майстер-класу шанувальники носили Сашка Положинського на руках

В суботу гурт «Тартак» в рамках проекту «Майстер-клас» дав концерт у клубі «Арт 44». На відміну від попередніх учасників проекту, Сашко Положинський не став обмежувати свій виступ рамками, і замість традиційного запрошення когось із «зіркових» колег, запропонував заспівати своїм шанувальникам!

Автор: admin
Дата: 23 листопада, 2009 р.
Розділ: Слухай Читати далі

ТІК дає сольник у “Докері”.

Ласкаво просимо у Київ! ТІК дає сольник у “Докері”. Ви пам*ятаєте, якого кольору очі в Бронюка? А помада у Лєни? А який парфум в Сергія Григоровича Шамрая? Після безкінечної череди гастролей, стадіонів, телевізійних ефірів і пісенних шоу, нарешті ТІК дає клубний концерт.

Автор: admin
Дата: 24 листопада, 2009 р.
Розділ: Слухай Читати далі

Журнал «Тобі»

В номері: