Tobi потрібно це знати
RSS

ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» ШУКАЄ СУПЕРЗІРКУ У ЛЬВОВІ!

admin | 4 лютого, 2010 р.

4-5 ЛЮТОГО КАСТИНГИ ШОУ «СУПЕРЗІРКА»,
Львівський палац мистецтв за адресою: вул. Коперника, 17
На телеканалі «1+1» стартувало нове шоу «Суперзірка» – найяскравіше вокальне шоу на українському телебаченні. «Суперзірка» – ліцензійна версія міжнародного формату Popstars, що був успішно реалізований у 67 країнах світу. Величезний успіх версії шоу отримав у Німеччині, Нідерландах і Австралії. Завдяки проекту Popstars у світовому музичному просторі з’явилися такі зірки як Girls Aloud, No Angels і The Cheeky Girls.

«Суперзірка» не має жанрових обмежень. Це проект для усіх, хто, за влучним визначенням одного з членів журі Юрія Зільбермана, «любить не себе у музиці, а музику в собі». Якщо ви охоче співає та слухаєте гарну музику, якщо ви артистичні, пластичні – це шоу для вас! Киньте виклик долі та використайте унікальний шанс стати переможцем телевізійного шоу, отримати приз в 1 мільйон гривень та гарну стартову площадку для подальшої кар’єри в шоу-бізнесі.

Брати участь у кастингу можуть вокалісти, дуети, ансамблі і навіть хорові колективи – у всіх рівні шанси проявити свої таланти перед компетентним журі. На попередні прослуховування запрошуються люди різного рівня музичної підготовки – від професіональних артистів до тих, хто просто полюбляє караоке. Головний критерій – учасникам має бути більше 14 років.

Учасники шоу відбираються в результаті всеукраїнського кастингу, який відбувається у найбільших містах України. Розпочався кастинг місяць тому в Одесі (9-11 січня).

На черзі – Львів. 4-5 ЛЮТОГО КАСТИНГИ ШОУ «Суперзірка», де кастинги «1+1» відбуватимуться у Львівському палаці мистецтв за адресою вулиця Коперника, 17.

Нагадуємо, до складу журі «Суперзірки» увійшли:
– продюсер та артист дуета «Потап и Настя» Олексій Потапенко
– популярна співачка та актриса Віра Брєжнєва
– заслужений діяч мистецтв України, проректор Київського інституту музики ім. Глієра Юрій Зільберман. Ведуча кастингу – популярна актриса Катерина Кузнєцова.

Зареєструватися на кастинг можна на web-сторінці проекту – www.superzirka.1plus1.tv або
за телефоном 0 800 500 386


Журнал «Тобі»

В номері: